close

نصب عکس های خانوادگی در خانه جدید

logo
نصب عکس های خانوادگی در خانه جدید

 

یکی از ساده ترین راه ها برای تبدیل خانه به خانه ای صمیمی تر، تزیین آن با عکس های خانوادگی است. امّا فقط نصب چند عکس ساده به دیوار کافی نیست و نمی توان گفت با این کار فضای خانه تغییر کرده است. روش های هنری برای نمایش عکس های خانوادگی شما وجود دارد. در اینجا چند نکته شیک آورده شده است که به شما کمک می کند بدون ایجاد شلختگی، عکس های خانوادگی خود را در خانه نمایش دهید.

 

همه چیز را ساده نگه دارید

مجموعه ای از عکسهایی را که واقعا دوست دارید و برایتان یادآور خاطرات خوشی است را چاپ کنید و به صورت تکی عکس قاب کنید و یا می توانند از قاب های چندتایی برای آنها استفاده کنید. می توانند چند عکس را به صورت سیاه و سفید چاپ کرده و در قاب های سفید قرار داده و در اتاق نصب کنید.

 

 

بکگراندها را در نظر بگیرید

ممکن است شما به صورت غریزی دوست داشته باشید عکس ها را در مرکز توجه و نقطه کانونی دیوار یا قفسه قرار دهید، امّا استفاده از عکس به عنوان بکگراند را نیز امتحان کنید. یک پس زمینه می تواند دکوراسیون شگفت انگیز و شیکی ایجاد کند. جرأت کنید که متفاوت باشید! یک عکس زیبا از کودکتان را چاپ کنید و در پشت قفسه ای از کتاب ها و یا اسباب بازی های مورد علاقه اش قرار دهید.

 

 

شکل بدهید و هنری تزیین کنید

در هنگام نصب عکس ها بر روی دیوار، به شکل و اندازه قاب ها دقت کنید. سعی کنید هنر به خرج دهید و ایده هایی برای شکل دادن به دیوار ارائه دهید. با استفاده از طرح های روشن و سبک های پاپ آرت، یک رنگ و سبک دیگر به یک اتاق خنثی اضافه کنید.

 

 

تغییر بافت

عکس های خود را بر روی بافت های مختلف مانند چوب یا شیشه منتقل کنید تا جلوه ای نزدیک به طبیعت و روستایی تر داشته باشد، ظاهری کاملا طبیعی تر!

برخی از عکسهای خود در کنار درختان یا وسایل چوبی را روی بکگراندی چوبی قرار دهید و یک تابلوی سرگرم کننده از خاطرات خود ایجاد کنید. عکس هایی را انتخاب کنید که خیلی روشن و رنگانگ و پر از زرق و برق نباشند و شما و خانواده را خسته نکنند و حس شلوغی را منتقل نکنند.

 

 

قاب مناسب را انتخاب کنید

اگر می خواهید عکسهای خود را روی میز یا نیمکت نشان دهید ، مطمئن شوید که متناسب با سبک اتاق آنها را در بهترین قاب نمایش داده اید.

به یاد داشته باشید که در بعضی موارد ، کمیت بیشتر است و ساده نگه داشتن قاب به نمایش عکس کمک می کند، گاهی برخی از عکس ها در یک قاب روشن زیبا تر به نظر می رسند و برعکس.

 

 

آویزان کردن را از گوشه شروع کنید

به جای اینکه عکس ها را در وسط دیوار پخش کنید، با  آویزان کردن آنها در گوشه های دیوار امتحان کنید. و دو ضلع دیوار را که به هم رسیده و تشکیل یک کنج داده اند با قاب های مناسب تزیین کنید. می توانید از یک طرح مناسب برای گوشه ها استفاده کنید و گالری عکس خود را برجسته تر نمایش دهید.

 

اکنون که می دانید چگونه عکس های خانوادگی خود را در خانه نمایش دهید ، وقت آن است که در نظر بگیرید که هنرهای زیبا و اشیای عتیقه خود را در کجای منزل جدید قرار دهید.

 

 

 

ثبت نظر

 

 

توسعه بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور ، دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد ،کلیه قیمت های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.اگر قصدجابجایی و حمل بار دارید توسعه بار با دو دهه تجربه در عرصه حمل بار در کنار شما می باشد و شما را در تمامی مرل بجایی یاری خواهد نمود.

 

 

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد