close

راهنمای اسباب کشی با حیوانات خانگی

logo
راهنمای اسباب کشی با حیوانات خانگی

 

اگر شما در حال انتقال به خانه جدید هستید و یک دوست چهارپا و خزدار دارید که با شما جابجا می شود، قبل از اینکه اقدام به جابجایی کنید، به نکات مهم ما در مورد اسباب کشی با حیوانات خانگی نگاهی بیندازید!

 

آمادگی قبل از حرکت

دارندگان حیوانات خانگی اغلب در اسباب کشی ها دچار استرس و نگرانی می شوند، حیوانات خانگی می توانند واکنش های بسیار متفاوتی نسبت به جابجایی داشته باشند. آمادگی قبل از جابجایی، کلیدی برای از بین بردن استرس در پروسه اسباب کشی است.

اطمینان حاصل کنید  هرچیزی که برای سلامتی، شادی و امنیت حیوان خانگی نیاز است دارید.موضوع کوتاه یا بلندی مسیر نیست. مواردی که باید در نظر بگیرید عبارتند از:

 

برچسب های شناسایی

شما آنها را به محیطی می برید که با آنها آشنا نیستند، بنابراین در صورت فرار شناسایی نمی شوند. به یاد داشته باشید که در صورت امکان یک شماره تماس روی برچسب شناسه آنها وارد کنید.

آب و غذا

به خصوص برای سفرهای طولانی تر ، شما می خواهید مطمئن شوید که می توانید حیوان خانگی خود را به خوبی تغذیه و سیراب کنید. برای سرو آنها کاسه بیاورید و سعی کنید برنامه غذایی آنها را رعایت کنید تا از سردرگمی و ناراحتی معده جلوگیری کنید.

تجهیزات مهار

چه آنها را در جعبه حیوان خانگی قرار دهید و چه در یک مهار ، مطمئن شوید که تجهیزات شما متناسب است. استفاده از تجهیزات صحیح ، اسباب کشی مطمئنی را برای شما و حیوان خانگی شما تضمین می کند.

حوله و پتو

همه ما می دانیم که تصادفات ممکن است اتفاق بیفتد و یک پتو قدیمی بهتر از صندلی اتومبیل شما برای محافظت از حیوان خانگی می تواند عمل کند. این امر همچنین به حیوان خانگی شما مکانی راحت برای نشستن می دهد.

 

قوانین را دنبال کنید

همه ما می دانیم که حیوانات خانگی ما عاشق این هستند که سر خود را از پنجره بیرون بکشند ، مناظر ، صدا ها و بوهای منطقه جدید را به خود جذب کنند. متأسفانه ، این می تواند شما و طرفداران شما را به درگیری های زیادی برساند. با توجه به نوع حیوان خانگی خود ، طبق قوانین مربوط به شهر و کشور خود در این زمینه باید عمل کنید.

 

در حین رانندگی

اگر سفر طولانی است ، حتماً وقت استراحت منظم را تعیین کنید. مسیری را امتحان و برنامه ریزی کنید که به شما اجازه دهد حیوان خانگی را در راه از خودرو خارج کرده و استراحت کند و اجازه دهید حیوان خانگی شما مقداری آب بنوشد و غذا بخورد.

 

در خانه  جدید

داشتن یک کیت یک شبه با غذای کافی ، بستر بچه گربه ها ، اسباب بازی ها و ابزارهای نظافت برای نگهداری حیوان خانگی خود در چند روز اول بسته بندی کرده و همراه خود داشته باشید. این کیت در روز اول و قبل از چیدمان منزل جدید می تواند لطف زیادی برای شما داشته باشد.

 

 

 

 

 

ثبت نظر

 

 

توسعه بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور ، دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد ،کلیه قیمت های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.اگر قصدجابجایی و حمل بار دارید توسعه بار با دو دهه تجربه در عرصه حمل بار در کنار شما می باشد و شما را در تمامی مرل بجایی یاری خواهد نمود.

 

 

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد