close

مبارزه با حشرات برنج و حبوبات

logo
مبارزه با حشرات برنج و حبوبات

 

از بین بردن حشرات برنج و حبوبات و غلات

 

ممکن است برای شما این اتفاق افتاده باشد که برنج و حبوباتتان دارای حشرات ریزی شده باشند. برای جلوگیری از افتادن حشرات در این قسمت راهکارهایی به شما ارائه می دهیم:

 

راهکار1 :به محض خرید بسته های ادویه ، آرد ،جو دوسر، کلوچه و آرد ذرت را  به مدت چهار روز در فریزر نگه دارید. با این کار تمام لاروها و تخم های موجود در داخل بسته از بین می روند و آلودگی بیشتر را متوقف می کنند.سپس آنها را بیرون آورده و در جای طبیعی نگهداری کنید.

 

راهکار2: برگ بو یکی از بهترین راه حل ها برای خلاص شدن از شر حشرات است. برگ بو را می توان درون برنج و حبوبات و در ظرف هایی که بیشتر در معرض آلودگی هستند قرار داد.

 

راهکار3: میخک از هجوم حشرات جلوگیری می کند. می توانید اطراف قفسه های کمد و انبار خود میخک بریزید.

 

راهکار4: یک راه حل عالی برای دفع حشرات برنج  جعبه کبریت است، جعبه های کبریت حاوی گوگرد هستند .جعبه کبریت را در نزدیکی دانه های غلات نگه دارید، در آنجا حشرات دیده نمی شوند.

 

همچنین راهکارهای خانگی دیگری از جمله: فلفل سیاه ، زنجبیل، سیر یا یک زردچوبه کامل درون ظرف برنج قرار دهید تا حشرات برنج دور شوند.

 

 

 

 

توسعه بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور ، دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد ،کلیه قیمت های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.اگر قصدجابجایی و حمل بار دارید توسعه بار با دو دهه تجربه در عرصه حمل بار در کنار شما می باشد و شما را در تمامی مرل بجایی یاری خواهد نمود.

 

 

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد