close

راهنمای اسباب کشی منظم

logo
راهنمای اسباب کشی منظم

 

برای آنکه بتوانید رفتن به منزل جدید را با حس خوب همراه کنید بهتر است نکاتی را رعایت کنید. ما در این مقاله گام های لازم برای یک اسباب کشی منظم و راحت را برایتان شرح می دهیم تا بدون دغدغه یک جابجایی آسان را تجربه کنید.

 

1. تمیز کردن منزل جدید قبل از انتقال

می توانید چند روز قبل از روز انتقال لوازم به منزل جدید رفته و به تمیز کردن منزل بپردازید. این کار می تواند یک قدم بزرگ در اسباب کشی باشد. زیرا شما اگر با وسایل به منزل جدید بروید و بعد از آن بخواهید محل را تمیز کنید، خستگی حاصل از اسباب کشی را دو برابر کرده و نیز ممکن است یک سطح را مجبور شوید چندین بار تمیز کنید.

با تمیز کردن منزل قبل از انتقال ، در روز اسباب کشی با خانه ای تمیز و مرتب روبرو شده و حس خوشایندی را تجربه می کنید.

 

2. تهیه کارتن و بسته بندی لوازم

یکی از اتفاقات بدی که ممکن است در روز اسباب کشی پیش بیاید، شکستن و یا آسیب دیدن وسایل است. برای جلوگیری از این اتفاق، بهترین کار بسته بندی صحیح لوازم مخصوصا لوازم شکستنی است.

اولین گام تهیه کارتن های مناسب و محکم می باشد.کارتن ها در اندازه های متفاوت در بازار موجود می باشند.شما می توانید با توجه به وسیله مورد نظر خود، کارتن مناسب را انتخاب کرده و وسایل را تمیز کرده و بسته بندی کنید.

دقت داشته باشید که لوازم شکستنی را به کمک ضرب گیر و محافظ بسته بندی کنید. و همچنین برای بسته بندی لوازم برقی از کاور استفاده کنید و هرکدام را در جعبه مخصوص خود قرار دهید.

 

3. دسته بندی وسایل و یادداشت برداری

در هنگام بسته بندی وسایل خود را دسته بندی کنید و در یک کاغذ یادداشت کنید و روی هر بسته بچسبانید، این کار به شما کمک می کند تا در هنگام باز کردن بسته ها از محتویات داخل آنها آگاه باشید و به سرعت به هر وسیله ای که نیاز داشتید دسترسی پیدا کنید و دچار سردرگمی نشوید.

4. بسته بندی مواد غذایی

مواد غذایی داخل کابینت ها را در بسته هایی محکم قرار دهید. مواد غذایی یخچال را به صورت جداگانه بسته بندی کرده و در کنار آنها مواد خنک کننده یا ژل های یخ قرار دهید و سپس در آن را محکم ببندید. بهتر است قبل از قرار دادن مواد غذایی یخچال در کارتن، از یک عایق پلاستکی نیز استفاده کنید.

 

5. رزرو یک باربری مطمئن با خدمات مناسب

یک امر ضروری در اسباب کشی انتخاب یک باربری معتمد با خدماتی مناسب از جمله دارابودن کامیون های بزرگ، کادری مجرب ، بیمه نامه  باشند. همچنین به اصول اسباب کشی کاملا ماهر بوده ، بتوانند خیالی آسوده برای شما در روز اسباب کشی به ارمغان بیاورند.

در این راستا توسعه بار با ارائه بهترین خدمات باربری در خدمت شماست.

 

 

ثبت نظر

 

 

توسعه بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور ، دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد ،کلیه قیمت های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.اگر قصدجابجایی و حمل بار دارید توسعه بار با دو دهه تجربه در عرصه حمل بار در کنار شما می باشد و شما را در تمامی مرل بجایی یاری خواهد نمود.

 

 

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد