close

باربری پونک

logo
باربری پونک

 

باربری در پونک

   باربری توسعه بار  در محدوده پونک  با ارائه سرویس های باریری، اسباب کشی و خدمات بسته بندی با کیقیت و استاندارد، توانسته  سابقه چشم گیری در منطقه پونک و اطراف آن پیدا کند و در سال های گذشته توانسته اعتماد افراد زیادی را در ارائه خدمات به خود جلب کرده و در ارائه خدمات بسته بندی لوازم و جابجایی آنها پیشتاز شده است.
باربری توسعه باردر غرب تهران و بویژه منطقه پونک تهران با عرضه خدمات خود از قبیل کارگران و رانندگان با تجربه، تضمین بیمه و سلامت لوازم، قیمت های بسیار مناسب و ..... برای  شما یک اسباب کشی بی دردسر و بی استرس فراهم می کند.


باربری پونک تهران

باید در نظر داشت که اسباب کشی و حمل بار در مناطق غرب تهران مثل منطقه پونک دارای شرایط خاصی است که باربری توسعه بار،  با توجه به  این شرایط پیشنهادات خود را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. در هر صورت  تصمیم نهایی به عهده شخص خود شما بوده و بابری توسعه بار صرفاً در برای آگاهی و انتقال تجربه به شما انجام وظیفه می کند. دلیل آن هم این است که در منطقه غرب تهران که محله پونک نیز جزو آن می باشد اغلب وسایل و اثاثیه منزل قیمتی و گران بوده و بسته بندی و جابجایی آن ظرافت و دقت ویژه ای می طلبد که اگر کارگران و پرسنل مهارت، تجربه و تخصص کافی نداشته باشند می توانند آسیب چشم گیری به وسایل بزنند. ولی این  نکته نیز باید ذکر شود که باربری توسعه بار همه اثاثیه شما را بیمه رایگان کرده ودر صورت هرگونه اتفاق  همه خسارت  را بیمه کرده و خسارت احتمالی متوجه شما نخواهدشد.


باربری پونک در تهران

یکی از اساسی ترین دغدغه های در هر اسباب کشی هزینه های آن و قیمت تمام شده پروسه اسباب کشی بوده که در بعضی موارد حتی بعد از قطعی کردن قیمت در آخر کار هزینه تمام شده بیش از قیمت تعیین شده می باشد. باربری توسعه بار در منطقه پونک برای این مسئله  نیز راه حلهای مناسبی ارائه میدهد که شما متحمل پرداخت هزینه های اضافی و پیش بینی نشده نشوید.
جهت مشاوره رایگان در باره  چگونگی بسته بندی و جابجایی و همچنین هزینه های باربری و بسته بندی وسایل و صحبت کردن با مشاورین باربری توسعه بار می توانید با شماره 1758 که به صورت شبانه روزی جوابگوی شما هستند تماس بگیرید.
و برای اینکه پیش از جابجایی و اسباب کشی نیز بتوانید از هزینه ها مطلع شوید، می توانید به لیست تعرفه های ما که شامل ماشین، تعرفه کارگر،
تعرفه بسته بندی و اقلامی که برای بسته بندی استفاده میشود، رجوع کرده و بنا به نیاز خود از مبلغ نهایی مطلع شوید.


باربری منطقه پونک

توسعه بار،  خدمات ویژه و VIP را در باربری منطقه پونک و همچنین در دیگر مناطق غرب تهران از جمله ستارخان ، سعادت اباد ، جنت آباد  که همگی جزو منطقه غرب تهران محسوب می شوند ارائه می کنند. از ماشین های سالم و حرفه ای گرفته تا کارگران و پرسنل مودب، مطمئن و با تجربه و همچنین اقلام درجه یکی که برای بسته بندی استفاده می کند، همگی نشان دهنده خدمات ویژه و سرویس های استاندارد باربری توسعه بار می باشند.


 قیمت های باربری توسعه بار در پونک

پرحاشیه ترین و سخت ترین بخش مربوط به اسباب کشی و جابجایی از یک مکان به مکان دیگر موضوع قیمت و هزینه های آن می باشد. باربری توسعه بار   راه حل های مناسب و مقرون به صرفه ای را برای جابجایی و اسباب کشی طراحی و ارائه می دهد و بدون هیچ زحمتی و به سرعت در اتوبار فدک بار فکر همه چیز را کرده  و تدابیر لازم را برای شما کرده و بدون اینکه زحمتی برای شما ایجاد کند تعرفه ها را در اختیارتان گذاشته است تا برای برآورد نهایی اسباب کشی تان دغدغه ای نداشته باشید. برای اطلاع از تمامی هزینه ها اعم از باربری، بسته بندی و کارگران می توانید از طریق مراجعه به بخش تعرفه ها در وبسایت توسعه بار و یا تماس با شما 1757 اطلاعات لازم را بدست بیاورید.
چهار عامل مهم در تعیین قیمت :

   انتخاب زمان (روز و ساعت ) اسباب کشی و حمل بار
   حجم بار
   مسافت و دوری مبدا و مقصد
    تعداد طبقات در مبدا و مقصد


 بیمه  باربری پونک تهران

حادثه خبر نمی کند . با توجه به حساسیت شدید این موضوع باربری توسعه بار این موضوع را در اولویت خود قرار داده و بیمه را برای آنها در نظر گرفته است. باربری توسعه  بار دارای بیمه نامه رایگان بوده که این بیمه نامه ضمانت و کیفیت کار را به شما نشان می دهد. و خیال شما را از هر حیث آسوده می کند.


توسعه بار در دیگر مناطق غرب تهران 

 

 

 

 

ثبت نظر

 

 

توسعه بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور ، دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد ،کلیه قیمت های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.اگر قصدجابجایی و حمل بار دارید توسعه بار با دو دهه تجربه در عرصه حمل بار در کنار شما می باشد و شما را در تمامی مرل بجایی یاری خواهد نمود.

 

 

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد